NEXT DRAW

26/06/2022

Hours

Minutes

Seconds
WINNING NUMBER

4D RESULT

DRAW : Juni 25 2022
1st
7359
2nd
4400
3rd
2399
NO. DAY DATE RESULT PRIZE
1 Saturday 25/06/2022 7359 1
2 Friday 24/06/2022 4746 1
3 Thursday 23/06/2022 9938 1
4 Wednesday 22/06/2022 1524 1
5 Tuesday 21/06/2022 9080 1
6 Monday 20/06/2022 0103 1
7 Sunday 19/06/2022 7201 1
8 Saturday 18/06/2022 6914 1
9 Friday 17/06/2022 7039 1
10 Thursday 16/06/2022 9088 1
sponsor-img

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod

maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.