NEXT DRAW

17/09/2021

Hours

Minutes

Seconds
WINNING NUMBER

4D RESULT

DRAW : September 16, 2021
1st
6988
2nd
5100
3rd
3221
NO. DAY DATE RESULT PRIZE
1 Thursday 16/09/2021 6988 1
2 Wednesday 15/09/2021 3528 1
3 Tuesday 14/09/2021 1892 1
4 Monday 13/09/2021 2716 1
5 Sunday 12/09/2021 1412 1
6 Saturday 11/09/2021 7304 1
7 Friday 10/09/2021 3856 1
8 Thursday 09/09/2021 3250 1
9 Wednesday 08/09/2021 8546 1
10 Tuesday 07/09/2021 9736 1
sponsor-img

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod

maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.