NEXT DRAW

13/06/2024

Hours

Minutes

Seconds
WINNING NUMBER

4D RESULT

DRAW : June 12 2024
1st
1939
2nd
1288
3rd
2883
NO. DAY DATE RESULT PRIZE
1 Wednesday 12/06/2024 1939 1
2 Tuesday 11/06/2024 7582 1
3 Monday 10/06/2024 1241 1
4 Sunday 09/06/2024 0816 1
5 Saturday 08/06/2024 1218 1
6 Friday 07/06/2024 6799 1
7 Thursday 06/06/2024 7080 1
8 Wednesday 05/06/2024 6690 1
9 Tuesday 04/06/2024 2907 1
10 Monday 03/06/2024 1365 1
sponsor-img

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod

maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.